تبلیغات در اینترنتclose
شکل ظاهری میلگرد ها برای اجرای بتن سخت رنگی
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
شکل ظاهری میلگرد ها برای اجرای بتن سخت رنگی
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیبحث و گفتگوی آزادشکل ظاهری میلگرد ها برای اجرای بتن سخت رنگی

تعداد بازدید : 306
نویسنده پیام
roya20 آفلاینارسال‌ها : 6
عضويت : 1 /10 /1397
شکل ظاهری میلگرد ها برای اجرای بتن سخت رنگی
برای اجرای بتن رنگی و اجرای بتن سخت چه انواعی از میلگرد موجود می باشد

شکل ظاهری میلگرد ها برای اجرای بتن سخت رنگی:

اولین نوع میلگردی می باشد که ظاهری صاف و ساده دارد و به نام میلگرد های ساده شناخته شده اند. استفاده از این نوع در سازه هایی که دارای بتن مسلح می باشند، مجاز و مناسب نمی باشد. برای انجام کار هایی مانند اقدامات صنعتی و نیز ساخت خاموت استفاده از این میلگرد مناسب گزارش شده است.
دومین نوع میلگردی می باشد که شامل شکل آجدار است. منظور از آج، برجستگی هایی می باشد که در طول انجام فرایند نورد در سطح میلگرد به وجود می آید.سومین نوع میلگردی می باشد که دارای آج های از نوع پیچیده است. بدین معنی که با پیچاندن میلگرد آجدار این نوع از میلگرد را ایجاد می کنند.میلگردی که به میزان بیشتری در ساخت و ساز برای اجرای بتن رنگی و اجرای بتن سخت مورد استفاده قرار می گیرد، انواع آجدار آن می باشد. انواع ساده و آجدار از نظر شکل ظاهری، کاربرد و نیز میزانی که مقاومت دارند، با یک دیگر متفاوت هستند و هر یک استفاده مخصوص به خود را شامل می شوند.

برای اجرای بتن ریزی رنگی و سخت، میلگرد به چه صورت در بازار موجود می باشد

میلگرد ها به سه صورت در بازار وجود دارند. برخی از آن ها دارای قطری به اندازه ۶ تا ۱۰ میلی متر می باشند که شاخه ای و یا به صورت کلاف تولید شده اند. برخی به حالت شاخه های ۱۲ متری هستند که قطری به اندازه بیشتر از ۱۰ میلی متر را دارا می باشند.برای استفاده از هر یک از این انواع در اجرای بتن سخت و اجرای بتن رنگی باید به شکل مناسبی به یک دیگر جوش داده شوند که این کار باید در کارخانه ها انجام شده و به کار گاه ها منتقل شوند اما انجام این کار در خود کار گاه ها نیز امکان پذیر است.

امضای کاربر : نحوه کاردرمانی در منزل،اجرای بتن ریزی ستون،فروش پروفیل آلومینیوم،دریچه کولر،ساخت قطعات فایبرگلاس،
یکشنبه 25 فروردین 1398 - 15:11
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ